Oma kotisivuni

HYRYLÄN ELÄKELÄISET RY

Hyrylän Eläkeläiset ry toimihenkilöt v. 2021

JOHTOKUNTA

puheenjohtaja                                                                                        Simo Hyökki              040 846 1092                      simo.hyokki@outlook.com     

varapuheenjohtaja /  matkavastaava                                                      Paula Hyttinen          050 572 7631                    phyttinen33@gmail.com 

sihteeri / jäsenasiat / lehti-ilmoitukset                                                    Riitta Saukkola          040 580 4401              riitta.saukkola@kolumbus.fi

taloudenhoitaja / laulattaja                                                                    Pirjo Yltävä               040 540 2343                    pirjo.yltava@gmail.com

kotisivut / tiedotus /  laulattaja                                                                Risto Laitinen         040 849 2877                          ristojlaitinen@gmail.com

emäntä/ sisäliikunta                                                                              Pirkko Rapatti         044 308 0084

isäntä / sisäliikunta                                                                                Leo Ruotsalainen    040 049 3674            leksa.ruotsalainen@gmail.com

sisäliikunta                                                                                            Veli Yltävä               041 454 4053

pelijärjestäjä                                                                                          Heikki Stenvall        09- 275 6489

pelijärjestäjä                                                                                          Reino Viirtala           050 565 8827

onnittelukortit                                                                                        Virva Takala             050 553 6829

Pirkko Niemi            050 363 8509                        inkeri.rinkeli.@luukku.com

Kaj Nyberg              050 550 5263                      kaj.nyberg@gmail.com

Mikko Rytkönen       044 079 4360

Toiminnantarkastaja                                                                          Marjatta Sibakov                                                varalla Pirjo Kulovaara

Johtokunnan ulkopuolelta                                                              emäntinä toimivat:

Pirjo Kulovaara        045 279 3398             pirjo.kulovaara@luukku.com

Helena Laitinen       040 717 0568             helenalaitinen70@gmail,com

Marjatta Sibakow     040 935 2322             marjatta.sibakow@gmail.com

keilausvastaavana                                     Juha Saukkola 040 595 1379

Leikekirjan hoitaja Marjatta Sibakow

Yhteydenottosivu

Nimi*
Sähköpostiosoite*
Viesti*